Misją PLASTFOIL jest bycie uznanym liderem w produkcji materiałów izolacyjnych, które cechuje wysoka jakość, trwałość i przyjazność środowisku. Podstawą naszej strategii jest przekazanie konsumentom innowacyjnych materiałów high-tech , które spełniają wymagania w zakresie niezawodności, wygody i ekologii. W 1998 roku firma PENOPLEX rozpoczęła produkcję materiałów termoizolacyjnych, wykonanych z polistyrenu ekstrudowanego.
Dzisiaj PENOPLEX jest liderem na rynku zarówno pod względem jakości produktu, jak i pod względem sprzedaży, z udziałem w rynku aktualnie wynoszącym 56%.
W 2007 roku firma PENOPLEX stała się pionierem w produkcji materiałów hydroizolacyjnych  (polimerowych powłok) na rynku rosyjskim. Obecnie firma produkuje szeroką gamę materiałów uszczelniających przeznaczonych zarówno dla regionów o gorącym klimacie, jak i obszarów, gdzie występują silne mrozy. Wytwarza materiały do konstrukcji podziemnych (tunele, fundamenty) oraz materiały do sztucznych zbiorników wodnych (baseny, stawy itp.). Wszystkie produkty, które są wytwarzane w zakładzie, przechodzą kontrolę jakości potwierdzoną certyfikatami wiodących instytutów i organizacji technicznych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz poznaj naszą politykę prywatności Polityka prywatności i cookies